Automatika intézet > Munkatársak

Munkatársak

 

 

ADMINISZTRATÍV MUNKATÁRSAK

 

 

Vincze Tiborné

főtanácsos

C épület 218-as szoba
Tel: 666-5801
E-mail: Vincze.Tiborne@kvk.uni-obuda.hu


Bába Jánosné

igazgatási ügyintéző

C épület 324-es szoba
Tel: 666-5818
E-mail: Sislak.Katalin@kvk.uni-obuda.hu

 

AZ INTÉZET VEZETŐI

 

 

Dr. Semperger Sándor
docens
igazgató

C épület 321-es szoba
Tel: 666-5815
E-mail: Semperger.Sandor@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 


Dr. Kopják József
docens
oktatási igazgatóhelyettes

 

 

C épület 013-as szoba
Tel: 666-5804
E-mail: Kopjak.Jozsef@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Dr. Vig Zoltán
adjunktus
igazgatóhelyettes

C épület 311-es ajtó, E10 labor
Tel: 666-5810
E-mail: vig.zoltan@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

OKTATÓK

 

 

Bába János
intézeti mérnök

B épület, E4 labor
Tel: 666-5682
E-mail: Baba.Janos@kvk.uni-obuda.hu 

 

 

Badacsonyi Ferenc
főiskolai docens

C épület 320-as szoba
Tel: 666-5814
E-mail: Badacsonyi.Ferenc@kvk.uni-obuda.hu 

Publikációk

 

 

 

Bendiák István
intézeti mérnök

 

 

Dineva Adrienn
adjunktus

 

 

dr. Frank Tibor
főiskolai docens

C épület 318-as szoba
Tel: 666-5808
E-mail: Frank.Tibor@kvk.uni-obuda.hu 

Publikációk

 

Hegyesi Franciska
tanársegéd

C épület 421-es szoba
Tel: 666-5832
E-mail: Hegyesi.Franciska@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Jagasics Szilárd
tanársegéd

C épület 420-es szoba
Tel: 666-5833
E-mail: Jagasics.Szilard@kvk.uni-obuda.hu

 

 

 

 

 

Dr. Kopják József
docens

C épület 013-as szoba
Tel: 666-5804
E-mail: Kopjak.Jozsef@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Lamár Krisztián
adjunktus

C épület 418-as szoba
Tel: 666-5838
E-mail: Lamar.Krisztian@kvk.uni-obuda.hu 

Publikációk

 

Major László
főiskolai docens

C épület 318-os szoba
Tel: 666-5812
E-mail: Major.Laszlo@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Mosavi Amír
tanársegéd

 

 

Rákóczi Barbara
mérnöktanár

C épület 420-as szoba
E-mail: rakoczi.barbara@kvk.uni-obuda.hu

 

Sebestyén Gergely
tanársegéd

C épület 013-as szoba
Tel: 666-5804
E-mail: sebestyen.gergely@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Dr. Semperger Sándor
docens
igazgató

C épület 321-es szoba
Tel: 666-5815
E-mail: Semperger.Sandor@kvk.uni-obuda.hu 

Publikációk

 

Simon István
intézeti mérnök

B épület, 116-es ajtó
Tel: 666-5628
E-mail: Simon.Istvan@kvk.uni-obuda.hu

 

Dr. Számel László
docens

 

 

Szántó András
intézeti mérnök

C épület 018-as szoba
Tel: 666-5818
E-mail: Szanto.Andras@kvk.uni-obuda.hu

 

Tusok Balázs
doktorandusz

 

 

Prof. Dr. Vajda István
egyetemi tanár

C épület 218-as szoba
Tel: 666-5800
E-mail: Vajda.Istvan@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Váradi Balázs László
műszaki ügyintéző

 

 

Dr. Várkonyiné Kóczy Annamária
egyetemi tanár

 

 

Dr. Vig Zoltán
adjunktus
igazgatóhelyettes

C épület 311-es ajtó, E10 labor
Tel: 666-5810
E-mail: vig.zoltan@kvk.uni-obuda.hu

Publikációk

 

Dr. Weiss Béla
adjunktus

C épület 420-as szoba
Tel: 666-5834
E-mail: Weiss.Bela@kvk.uni-obuda.hu

 

Zakár István
intézeti mérnök

C épület 311-es ajtó, E10 labor
Tel: 666-5810
E-mail: Zakar.Istvan@kvk.uni-obuda.hu

 

ÓRAADÓK


 

Farkas András   

B épület, E4 labor
Tel: 666-5631
E-mail: Farkas.Andras@kvk.uni-obuda.hu

Gyökér Gyula   
 

 

Hevesi György
 
C épület 419-es szoba
Tel: 666-5834
E-mail: Hevesi.Gyorgy@kvk.uni-obuda.hu

 

Iváncsyné Csepesz Erzsébet   
C épület 421-es szoba
Tel: 666-5832
E-mail: Csepesz.Erzsebet@kvk.uni-obuda.hu
   
Dr. Kádár István  
 

 

Kelemen Ferenc
C épület 322-es szoba
Tel: 666-5816

 

Dr. Kónya László   

C épület 417-es szoba
Tel: 666-5836
E-mail: Konya.Laszlo@kvk.uni-obuda.hu

 

Leiner József
C épület 406-os szoba
Tel: 666-5835
E-mail: Leiner.Jozsef@kvk.uni-obuda.hu

Dr. Mersich Ivánné dr.

C épület 319-es szoba
Tel: 666-5813
Email: mersich.ivanne@kvk.uni-obuda.hu

 

Pálfi Zoltán   
C épület 103-es szoba
Tel: 666-5831

 

Peresztegi Sándor   
C épület 419-es szoba
Tel: 666-5681
E-mail: Peresztegi.Sandor@kvk.uni-obuda.hu

 

 

 
   
Automatika Intézet